Czym jest Centrum?  

Centrum Pomocy Psychologicznej WYGRANY-WYGRANY to jednoosobowa firma, której profilem działalności jest udzielanie szeroko pojętej pomocy psychologicznej. Właścicielem firmy jest Alicja Klein. Działalność firmy prowadzona jest w 80-437 Gdańsku-Wrzeszczu, przy ulicy Wajdeloty 22a/8. Adres internetowy firmy to www.wygrany-wygrany.pl.

Jakie dane są przetwarzane?

Centrum Pomocy Psychologicznej WYGRANY-WYGRANY przetwarza dane w ramach wysyłanego przez firmę Newslettera. Newsletter służy do celów marketingowych i informacyjnych związanych z prowadzoną przez firmę działalnością. Dane przetwarzane w ten sposób to adresy email.

W jaki sposób dane są chronione?

Posiadane przez Centrum Pomocy Psychologicznej WYGRANY-WYGRANY dane są przechowywane w formie listy adresów email. Są one wykorzystywane jedynie do ich przetwarzania w ramach prowadzonej przez firmę działalności. Nie są one udostępniane osobom trzecim.

Jakie prawa do swoich danych ma klient?

Każdy klient, który nie chce, aby jego dane były przetwarzane w ramach Centrum Pomocy Psychologicznej WYGRANY-WYGRANY, może w każdej chwili poprosić o wypisanie jego adresu email z listy Newslettera.

Kto jest administratorem przetwarzanych danych?

Administratorem przetwarzanych danych jest właścicielka Centrum Pomocy Psychologicznej WYGRANY-WYGRANY Alicja Klein. Można się z nią skontaktować pod adresem email kontakt@wygrany-wygrany.pl lub pod numerem telefonu 607 921 321.

Polityka prywatności

Copyright © 2017-2023 Centrum Pomocy Psychologicznej WYGRANY-WYGRANY | Polityka prywatności

Gdańsk-Wrzeszcz, Wajdeloty 22a/8 | kontakt@wygrany-wygrany.pl | 607 921 321

Projekt: Elegant Websites – High Quality Designs