Spotkanie & kontakt

Zapraszam do wspólnej pracy

Informacje o spotkaniach

Możliwość spotkania

Podstawowe informacje dotyczące spotkań dostępne są na stronach dedykowanych poszczególnym usługom oraz na stronie Centrum w zakładce FAQ. W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji proszę o przesłanie zapytania SMS-owo lub mailowo.

Umówienie spotkania

Możliwość spotkania

W celu umówienia się na spotkanie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacja zwrotna przekazywana w odpowiedzi na zapytania przesyłane SMS-em lub mailem udzielana jest w ciągu 24 godzin. Odpowiedź jest szybsza w przypadku zapytań przesyłanych SMS-em.

Forma spotkania

Organizacja spotkania

Spotkania mogą odbywać się w wybranej, preferowanej i dogodnej dla każdej osoby formie. Mogą odbywać się zarówno stacjonarnie, w lokalu Centrum, jak i za pośrednictwem komputera, czy urządzenia mobilnego i zainstalowanego na nim komunikatora Skype.

Spotkanie w lokalu

Organizacja spotkania

Lokal znajduje się w Gdańsku-Wrzeszczu na ulicy Wajdeloty 22a/8 (mapka poniżej). Jest to niedaleko Dworca SKM oraz Galerii Metropolia (5 minut od nich). Na budynku znajduje się tabliczka. Na ulicy Wajdeloty oraz w pobliskich uliczkach znajdują się miejsca parkingowe. Zaparkować można również w Galerii Metropolia (1 godzina = 0 zł, 2 godzina = 2 zł).

Spotkanie na Skypie

Organizacja spotkania

W przypadku spotkań odbywających się za pośrednictwem komunikatora Skype warto zadbać o warunki, w których spotkania te się odbywają. O to, aby pomieszczenie było ciche, spokojne oraz komfortowe. Aby dawało poczucie bezpieczeństwa. Aby umożliwiało skupienie uwagi. Aby nikt w tych spotkaniach nie przeszkadzał. Adres Skype: wygrany-wygrany.

Gdańsk-Wrzeszcz, Wajdeloty 22a/8

607 921 321

kontakt@wygrany-wygrany.pl

wygrany-wygrany

Copyright © 2017-2023 Centrum Pomocy Psychologicznej WYGRANY-WYGRANY  |  Polityka prywatności

Gdańsk-Wrzeszcz, Wajdeloty 22a/8  |  kontakt@wygrany-wygrany.pl  |  607 921 321