Szkoła relacji 2018-2019

Doskonalenie umiejętności relacyjnych

Szkoła relacji przeznaczona jest dla osób zainteresowanych rozwijaniem umiejętności budowania dobrych relacji. Relacji, które w obecnym momencie życia są dla nas szczególnie ważne. Może to dotyczyć zarówno relacji partnerskich, rodzinnych, jak i relacji zawodowych. Celem zajęć jest uzyskanie zdolności do budowania relacji, które oparte są na wzajemnym szacunku i zrozumieniu obejmującym obie zaangażowane strony. Zajęcia przeznaczone są dla osób zainteresowanych bliższym zrozumieniem dynamiki relacji, czyli zachodzących w ramach własnych relacji procesów i interakcji, do których należą, między innymi, poziomy i sposoby komunikacji, poczucie i poziomy bliskości, poczucie wolności i współzależności, przejawy siły i słabości, świadomość bycia w konflikcie oraz sposoby jego rozwiązywania. Celem jest zrozumienie obecnego kształtu tworzonych przez siebie relacji, uzyskanie zdolności do zrozumienia mechanizmów tworzących ten kształt, a także zdolności do nadawania swoim obecnym relacjom nowego charakteru, czy dodatkowego wymiaru. Szkoła relacji przeznaczona jest dla osób doświadczających przejściowych trudności oraz osób zainteresowanych doskonaleniem swoich relacyjnych (interpersonalnych) umiejętności. Mogą w niej brać udział zarówno osoby indywidualne, jak i pary.

Informacje podstawowe

Podstawowe informacje dotyczące zajęć

Grupa docelowa

• Osoby i pary obecnie zaangażowane w różne sytuacje relacyjne
• Osoby i pary zainteresowane nadawaniem swoim relacjom nowego charakteru lub dodatkowego wymiaru
• Osoby i pary zainteresowane lepszym rozumieniem dynamiki relacji (wzajemnych procesów i interakcji)
• Osoby i pary doświadczające okresowych trudności i chcące je zrozumieć
• Osoby i pary zainteresowane rozwijaniem swoich relacyjnych (interpersonalnych) umiejętności
• Osoby dążące do pogłębiania świadomości samych siebie w relacjach

Informacje dodatkowe

• Grupa przeznaczona jest dla osób dorosłych powyżej 25 roku życia
• Przystąpienie do grupy warsztatowej poprzedzone jest rozmową kwalifikacyjną (szczegółowe informacje poniżej)
• Na zajęciach otrzymuje się materiały i zadania do pracy samodzielnej między spotkaniami

Zakres zajęć

• Poszerzanie świadomości przekonań dotyczących bycia w różnych relacjach
• Rozwijanie rozumienia zagadnień związanych z dynamiką różnych relacji
• Doskonalenie relacyjnych (interpersonalnych) umiejętności w różnego typu relacjach (z uwzględnieniem ich specyfiki)
• Wspólne pracowanie nad konkretnymi sytuacjami doświadczanymi w relacjach przez poszczególnych uczestników grupy
• Odkrywanie potencjału rozwojowego dostępnego w sytuacjach trudnych w obszarze poszczególnych sytuacji relacyjnych
• Czerpanie z dynamiki interakcji zachodzących w ramach grupy

u

Pytania & odpowiedzi

• W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zajęć zapraszam do kontaktu
• Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące oferowanych usług można znaleźć na stronie FAQ
• Informacje związane z zakresem prowadzonej działalności można znaleźć w artykułach publikowanych na stronie Artykuły

od 13 października 2018

9 miesięcy

9 weekendowych spotkań

9 godzin w sobotę co miesiąc

Cele spotkań

Podstawowe cele spotkań

  • Analiza różnych sytuacji relacyjnych
  • Pogłębienie rozumienia dynamiki relacji
  • Udoskonalenie umiejętności interpersonalnych

Zasady rozmowy kwalifikacyjnej

Podstawowe zasady dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej

W celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną proszę skontaktować się telefonicznie lub przesłać informację na adres email. W przypadku kontaktu drogą mailową, odpowiedź zwrotna udzielana jest w ciągu 1 dnia. Dane kontaktowe: telefon: 607 921 321, email: kontakt@wygrany-wygrany.pl.

Standardowy czas trwania rozmowy kwalifikacyjnej wynosi 55 minut. Spotkanie rozpoczyna się punktualnie. Zalecane jest przybycie 5 minut przed spotkaniem. Czas trwania spotkania nie jest przedłużany ze względu na kolejnych klientów oraz inne zobowiązania psychologa.

Koszt rozmowy kwalifikacyjnej wynosi 100 PLN. Płatność dokonywana jest gotówką bezpośrednio po spotkaniu. W przypadku spotkania odbywającego się za pośrednictwem skype’a płatność dokonywana jest przelewem w dniu przeprowadzonego spotkania.

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w Gdańsku-Wrzeszczu. Dokładny adres wraz z mapką lokalizacji spotkania dostępny jest na stronie kontakt. Dla osób spoza Trójmiasta lub osób preferujących taką formę, spotkanie odbywa się za pośrednictwem skype’a. Adres skype: wygrany-wygrany.

Rozmowę kwalifikacyjną należy odwołać drogą telefoniczną lub mailową najpóźniej 1 dzień przed ustalonym wspólnie terminem. Spotkanie odwołane w dniu ustalonego wspólnie terminu jest płatne według obowiązującej stawki za pojedynczą rozmowę.

Zasady spotkań grupy

Podstawowe zasady dotyczące spotkań grupy

Spotkania grupy warsztatowej odbywają się w Gdańsku-Wrzeszczu. Dokładny adres wraz z mapką lokalizacji spotkań dostępny jest na stronie kontakt. Spotkania mają zawsze charakter stacjonarny (nigdy nie odbywają się za pośrednictwem skype’a) .

Zajęcia Szkoły relacji obejmują 9 spotkań weekendowych (72 godziny). Spotkania odbywają się raz w miesiącu w soboty w godz. 10:00-19:00. Ewentualne zmiany terminów pojedynczych spotkań muszą uzyskać konsensus prowadzącej i wszystkich uczestników grupy.

Przystąpienie do grupy warsztatowej jest równoznaczne, dla dobra wszystkich jej uczestników, z deklaracją uczestnictwa w całości spotkań. Możliwe są pojedyncze nieobecności. O nieobecnościach należy informować najpóźniej 1 dzień przed kolejnym spotkaniem grupy.

Czas trwania pojedynczego spotkania wynosi 9 godzin (w tym 1 godzina przerwy). Spotkania rozpoczynają się punktualnie. Zalecane jest przybycie 10 minut przed każdym spotkaniem. Czas trwania spotkań nie jest przedłużany ze względu na inne zobowiązania prowadzącej i uczestników grupy.

Koszt zajęć Szkoły relacji wynosi 1 800 PLN (1 godzina = 25 PLN). Płatność dokonywana jest gotówką bezpośrednio po pierwszym spotkaniu lub przelewem najpóźniej w dniu pierwszego spotkania. Istnieje możliwość płatności w trzech ratach (kwartalnie).

Prowadząca: Alicja Klein

Psycholog: terapeuta & coach & mediator

Witam serdecznie! Nazywam się Alicja Klein. Z wykształcenia jestem psychologiem i ekonomistą. Zawodowo pracuję jako terapeuta, coach i mediator. Prowadzę swoją praktykę od roku 2006. Działam w ramach Centrum Rozwoju Relacji WYGRANY-WYGRANY, którego jestem właścicielką oraz w ramach innych placówek, z którymi współpracuję. Bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzenia Centrum i wspólnej pracy.

 

Skontaktuj się

Zapraszam do nawiązania kontaktu

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na spotkanie zapraszam do nawiązania kontaktu.

 

Obserwuj

Zapraszam do przeglądania aktualności

W celu otrzymywania aktualności ze strony proszę o zapisanie się do Newslettera wpisując poniżej swój adres email.

Pin It on Pinterest