Konsultacja psychologiczna

Analiza obszarów i kierunków możliwych zmian

Każdy z nas jest inny i robi rzeczy na swój własny sposób. Dotyczy to także sposobu, w który szukamy inspiracji do zmiany. Może być to książka, która zainspiruje nas swoją treścią, film, który spowoduje, że coś w nas poruszy się, gdy patrzymy na znaczący dla siebie obraz, rozmowa z przyjacielem, która pozwoli nam poczuć się rozumianym lub rozmowa z psychologiem, osobą zaufaną, która może nam pomóc spojrzeć na siebie i swoją życiową sytuację z innej, nowej perspektywy.

Dla kogo?

Grupa docelowa: osoby indywidualne & pary

Konsultacja psychologiczna przeznaczona jest dla osób, które pragną zorientować się jaki rodzaj pracy, na ten moment, jest najbardziej dla nich właściwy – czy jest to terapia indywidualna, par, grupowa, mediacja, czy też zajęcia o charakterze rozwojowym, takie jak coaching, czy warsztaty rozwijania umiejętności w ramach Szkoły relacji. Jest ona także przeznaczona dla osób, które potrzebują pomocy w zdefiniowaniu, na czym polega ich aktualna trudność, czy wyzwanie, z którym się mierzą lub też potrzeba, czy aspiracja, której doświadczają i jakie, w związku z tym, możliwe są kierunki pracy nad nimi oraz jakie są możliwe obszary i kierunki zmian.

Charakter spotkań

Podstawowe informacje o przebiegu spotkań

Konsultacja psychologiczna najczęściej jest pojedynczym spotkaniem. W uzasadnionych przypadkach może obejmować od kilku do kilkunastu spotkań. Podczas spotkania omawiany jest problem. Jest on analizowany przez psychologa wspólnie z klientem. Omawiane są także możliwe kierunki wspólnej pracy oraz możliwe obszary i kierunki zmian. Jeśli przez obie strony zostanie uzyskany konsensus, co do podjęcia się dalej wspólnej pracy, ustalana zostaje częstotliwość spotkań i ich warunki. Szczegółowe zasady spotkań są każdorazowo dostosowane do potrzeb i możliwości klienta, z uwzględnieniem istniejących zasad ogólnych.

Cele spotkań

Podstawowe cele spotkań

  • Analiza obszarów i kierunków możliwych zmian
  • Wybór formy wspólnej pracy
  • Ustalenie szczegółowych zasad spotkań

Zasady spotkań

Podstawowe zasady dotyczące spotkań

W celu umówienia się na konsultację psychologiczną proszę skontaktować się telefonicznie lub przesłać informację na adres email. W przypadku kontaktu drogą mailową, odpowiedź zwrotna udzielana jest w ciągu 1 dnia. Dane kontaktowe: telefon: 607 921 321, email: kontakt@wygrany-wygrany.pl.

Standardowy czas trwania konsultacji wynosi 55 minut. Spotkania rozpoczynają się punktualnie. Zalecane jest przybycie 5 minut przed spotkaniem. Czas trwania spotkań nie jest przedłużany ze względu na kolejnych klientów oraz inne zobowiązania psychologa.

Koszt pojedynczej konsultacji wynosi 100 PLN. Płatność dokonywana jest gotówką bezpośrednio po spotkaniu. W przypadku spotkania odbywającego się za pośrednictwem skype’a płatność dokonywana jest przelewem w dniu przeprowadzonego spotkania.

Konsultacje odbywają się w Gdańsku-Wrzeszczu. Dokładny adres wraz z mapką lokalizacji spotkań dostępny jest na stronie kontakt. Dla osób spoza Trójmiasta lub osób preferujących taką formę, spotkania odbywają się za pośrednictwem skype’a. Adres skype: wygrany-wygrany.

Konsultacja najczęściej jest pojedynczym spotkaniem. W uzasadnionych przypadkach może obejmować do 5 spotkań. Jest to każdorazowo ustalane przez psychologa wspólnie z klientem, tak aby dostosować to do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta.

Konsultację należy odwołać drogą telefoniczną lub mailową najpóźniej 1 dzień przed ustalonym wspólnie terminem. Spotkanie odwołane w dniu ustalonego wspólnie terminu jest płatne według obowiązującej stawki za pojedynczą konsultację.

Skontaktuj się

Zapraszam do nawiązania kontaktu

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na spotkanie zapraszam do nawiązania kontaktu.

 

Obserwuj

Zapraszam do przeglądania aktualności

W celu otrzymywania aktualności ze strony proszę o zapisanie się do Newslettera wpisując poniżej swój adres email.

Pin It on Pinterest